Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Deri Pasaport Kılıfı ve Valiz Etiketi Taba Renk 2038

Gerçek Deri Nasıl Anlaşılır?

Gerçek Deri Nasıl Anlaşılır?

Gerçek deri, insanların vazgeçemediği ürün materyalleri arasında yer alır. Deri, rahatlığı ve sağlamlığı dolayısıyla cüzdanlardan çantalara, pasaport kılıflarından anahtarlıklara kadar çok çeşitli ürünlerde kullanılır. Gerçek deri, birkaç belirgin özelliği ile ön plana çıkar. Gerçek deri, soğuk kış mevsiminde sıcak tutması ile ünlüdür.

Gerçek deri, hayvansal kaynaklı deri türleridir. Özgün yapısı sayesinde hava alır. Giysi ürünlerinde kullanılan gerçek deri, cildinizin de hava almasını sağlar. Dayanıklı ve esnek yapıya sahip olduklarından dolayı, kolay kullanım sağlar. Yanma gibi olumsuzluklara karşı dirençlidir. Doğru kullanıldığı takdirde uzun ömürlü olur. Gerçek deri, suni deri ile karşılaştırıldığında daha kıymetlidir. Peki, gerçek deri nasıl anlaşılır?

Gerçek Deriyi Anlamanın Yolları

Gerçek Deri Yüzeyi Gözeneklidir

Gerçek deri yüzeyi, hayvan derisine benzer. Tıpkı hayvan ve insan derisinde olduğu gibi gözenekli bir yapıya sahiptir. Bu kusurlu yapı, gerçek derinin anlaşılmasına yardımcı olur. Deri yüzeyi işlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Bu işlem ile derideki kusurlar giderilmeye ve işlenmeye çalışılır. Ancak yine de tam anlamı ile gerçek deri üzerindeki gözenekler kaybolmaz. Kusursuz bir deri ile karşı karşıya kalındığında sahte olma olasılığı yüksektir. Gerçek deri daha doğal ve kusurlu bir yapıda olacaktır.

Gerçek Deriye Baskı Yapıldığında İz Kalır

Parmağınız ile deri cüzdan üzerine baskı yaparsanız bir süre o baskının izi kalır. Sentetik malzeme kullanılarak imal edilen deri cüzdanlara baskı yapıldığında ise baskı izi kalmaz.

Gerçek Deri Kokusundan Anlaşılır

Gerçek deri, kendine has kokusu ile sahtelerinden ayrılabilir. Sert plastik kokusundan epey farklıdır. Yoğun plastik kokusu alıyorsanız suni deri olarak imal edilen bir ürüne sahipsiniz demektir. Gerçek deri kokusu doğal ve küflüdür.

Gerçek Deri Dokusu Yumuşaktır

Gerçek derinin dokusu yumuşaktır. Gerçek deriye dokunulduğu an yumuşak bir dokunuş hissedersiniz. Sahte derinin dokusu hemen anlaşılır. Gerçek deri ile sahte deriyi dokusuna bakarak ayırt etmek mümkündür. Ancak gerçek deri dokunuşu kendine has yumuşak bir hissiyat yaratır.

Gerçek Deri Nemi Emer

Gerçek deri, su ile temas ettiğinde suyu emer. Suni deriye su döküldüğünde su üzerinden akıp gider. Suyu içine çekmesi gerçek deri olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Gerçek Deri İstenilen Renkte Olabilir

Gerçek deriye renk verilebilir. Renk eklenebilir ve boyanabilir. Bitkisel tabaklama yapıldığından dolayı gerçek derinin özgün yapısı kolayca anlaşılır.

Etiketler: gerçek deri nasıl anlaşılır, deri, gerçek deri cüzdan, gerçek deri, hakiki deri

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var