Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Pasaport Kabı Hakiki Deri ve Valiz Etiketi Kahve 2038

Deri Pasaportluk Seçimi Nasıl Olmalı?

Deri Pasaportluk Seçimi Nasıl Olmalı?

Bazen iş bazen farklı ülkeleri keşfetmek için seyahat ederiz. Yurt dışı gezilerimizde yanımızda mutlaka olması gerekenlerden biri de pasaportumuz. Pasaport ülkelere giriş için gerekli evraklardan biridir. Bu nedenle pasaportu güvenli bir şekilde saklamak kritik bir öneme sahiptir.

Deri pasaportluklar, seyahatlerde hem pasaportu taşımak için kullanılır. Deri pasaportluk, pasaport taşımanın yanı sıra seyahatlerde şıklıktan ödün vermek istemeyenlerin tercih ettiği bir aksesuardır. Deri pasaport kılıfı, seyahatlerde pasaport, kimlik, kredi kartı ve biletlerin bir arada kalmasını sağlar. Yurt dışı seyahatlerinin yanı sıra yurt içinde de deri pasaport kılıfını yanınızdan ayıramayacaksınız.

Deri Pasaportluk Özellikleri Nelerdir?

Pasaport kılıfı, sürekli seyahat edenlerin mutlaka edinmesi gereken parçalardan biridir. Tamamen hakiki deriden üretilen deri pasaport kılıfları TSE standartlarında üretilir. El yapımı olarak üretilen deri pasaportluk el dikişidir. Deriden üretilmesi sebebiyle uzun ömürlüdür ve uzun yıllar kullanılabilir. Kokusuz ve doğaldır.

El yapımı hakiki deri pasaportluk; 1 pasaport bölmesi, 4 kat bölmesi, bilet cebi ve bagaj etiketinden meydana gelir. Pasaport kılıfları isteğe göre kişiselleştirilebilir.

Deri pasaportluk %100 hakiki deridir. Deri pasaportluk çeşitleri tamamen el yapımıdır. Kokusuz ve doğaldır. El yapımı hakiki deri pasaportluk içerisinde pasaport bölmesi, kart alanı, bilet cebi ve valiz etiketi bulunmaktadır.

Deri pasaport kılıfı seyahatlerde pasaport, kimlik, bilet ve kartlarınızı koyabileceğiniz parçalardır. Deri pasaport kılıfına, pasaportu ve diğer belgeleri koyabilirsiniz. Seyahatlerde kimlik ve pasaport kullanım kolaylığı sağlamasıyla birlikte pasaportun yıpranmasını da engellemiş olur.

Deri pasaportlukta pasaport ve kart bölmesi, bilet cebi ve valiz etiketi ile kritik eşyalarınız tek bir alanda ve güvenli bir şekilde korunur. Ayrıca, seyahatlerde kritik belgelerin kaybolmasını engeller.

Deri pasaportluk önemli belgeleri taşımanın yanı sıra stilinize hava katar. Günlük ihtiyaçları karşılayacak şekilde sade ve şık tasarımı ile ön plana çıkar.

Filderi, el yapımı hakiki deri pasaportluk üretir. Yumuşacık dokusu ve kalitesi ile ön plana çıkan deri pasaportluk modellerini incelemek için https://www.filderi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: el yapımı hakiki deri pasaportluk, el yapımı hakiki deri pasaportluk, deri pasaportluk, hakiki deri pasaportluk, pasaportluk

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.