Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Kredi Kartlığı Hakiki Deri Mekanizmalı Taba Renk 2048

Deri Kartvizitlik & Kişiye Özel Deri Kartvizitlik & Deri Kartlık

Deri Kartvizitlik & Kişiye Özel Deri Kartvizitlik & Deri Kartlık

Deri kartvizitlik modelleri tasarımı ve şık görüntüsü ile erkeklerin stilinin en önemli tamamlayıcısı. Kimlik, ehliyet, kredi kartı ve çeşitli kartları koyabileceğiniz deri kartvizit modelleri işlevsel yapısı ile yaşamınızı kolaylaştırır. Kimlik, kredi kartı gibi önemli eşyaların yanı sıra iş yaşamında kartvizit verilmesi gerektiğinde yanınızda her an kartvizit bulunmasını sağlar.  

İş yaşamının olmazsa olmaz aksesuarlarından kartvizitlik, özellikle erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kullanışlı yapısının yanı sıra şık görünümü tamamlayan deri kartlık çeşitleri yanınızda olması gereken kartları yanınızda taşımanıza olanak sağlar. Erkek deri kartvizitlik iş kontaklarınızla iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Kişiye Özel Deri Kartvizitlik Modelleri

Kişiye özel deri kartvizitlik ile ister kendinize ister sevdiklerinize harika bir hediye alabilirsiniz. Kişiye özel erkek deri cüzdan modelleri, hediye edeceğiniz kişiye özel olarak hazırlanır. Sevdikleriniz için oldukça hoş bir hediye olan deri kartvizitlik erkek kullanıcıların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alacak.

İsme Özel Deri Kartvizitlik Modelleri

İsme özel deri kartlık stil sahibi erkeklerin giyimine ve kullandıkları aksesuarlara eşlik eder. Erkeklerin şıklığını tamamlayan isme özel erkek deri kartlıklar isme özel deri cüzdanlar ile erkeklerin günlük giyim tarzına stil katacak. Farklı zevkleri olan erkeklere özel tasarımlar olan isme özel deri cüzdan seçenekleri şık süslemeleri, özel detayları ve hakiki deri oluşuyla dikkat çeker.

Hakiki Deri Kartvizitlik Modelleri

Klasik ve şık giyim stiline sahip olan erkekler tarafından tercih edilen hakiki deri kartlık modelleri özgün tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle ön plana çıkar. Gerçek deriden imal edilen el yapımı deri kartlık modelleri uzun süre kullanım imkanı sunar. Klasik hakiki deri cüzdan seçenekleri arasından fındık, siyah, kahverengi, gri, yeşil ve bordo renkleri tercih edilebilir.

Katlamalı ve fermuarlı hakiki deri kartvizitlik yumuşak dokusuyla stil sahibi erkeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan el yapımı hakiki deri kartlık, kalite ve elegan moda anlayışını bir araya getirir. Kullanışlı tasarımları ile kişiye özel cüzdanlar kalite açısından eşsiz bir deneyim sunuyor.

Kişiye Özel Hediye Deri Kartlıklar

Her erkeğin zevklerine uyan deri kartlıklar farklı tasarımlarıyla kendinize ve sevdiklerinize alabileceğiniz en özel hediyedir. Erkekler için yıldönümü, doğum günü, diğer özel günlerin yanı sıra içimden geldi hediyesi olarak kişiye özel erkek deri kartlık sevdiklerinize eşsiz ve göz alıcı bir hediye sunabilirsiniz. Eşiniz, sevgiliniz, babanız veya sevdiğiniz bir arkadaşınız için hediye edebileceğiniz %100 hakiki deri kartvizitlik sevdiklerinize vereceğiniz unutamayacağı bir hediye olacak.

Sevdiklerinize ve kendinize hediye olarak alabileceğiniz el yapımı erkek deri cüzdan göz alıcı güzelliği ve kullanışlı yapısıyla favorileriniz arasında yer alacak.

Deri kartvizitlik modellerini incelemek ve sipariş vermek için Filderi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: deri kartvizitlik, deri kartvizit modelleri, deri kartlık çeşitleri, erkek deri kartvizitlik, hakiki deri kartlık, kişiye özel cüzdanlar

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
ÖDÜL ÇARKINI ÇEVİR KUPON KAZAN
E-posta adresinizi girin ve çarkı çevirin kuponunuzu kazanın 🤩
Bir oyun hakkın var