Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Deri Cüzdan Erkek Kadın Kullanımlı Yeşil 2044

Deri Cüzdan Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Deri Cüzdan Bakımı Nasıl Yapılır

Deri cüzdanlar kullanıldıkça güzelleşmektedir. Kullanıldıkça kendine has bir doku ortaya çıkar. Deri cüzdanlar her ne kadar uzun ömürlü olsa da kullanıma bağlı olarak yıpranmalar söz konusu olmaktadır. Deri ürünlerin ömrünü uzatmak için belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekir.

Yüksek kalite deri cüzdanlar yumuşak ve esnek yapıdadır. Kullanıldıkça doğal doku ve rengi ortaya çıkar. Deri malzemelerin eskidikçe değeri artar ve karakter kazanır.

Deri cüzdanların güzel görünmesi ve uzun ömürlü olması için düzenli bakım yapılması gerekir. Deri bakımını birkaç basit adımla yapmak mümkündür. Böylelikle deri cüzdan ve çantaların ömrünü artırabilirsiniz. %100 hakiki el yapımı deri cüzdan bakımına dikkat ederek uzun süre kullanabilirsiniz.

Deri Cüzdan Bakımının Püf Noktaları Nelerdir?

Temizlemek İçin Yumuşak Bez Kullanın

Deri cüzdan temizlerken yumuşak bez kullanmak gerekir. Cüzdanın çizilmemesi ve derinin zarar görmemesi açısından yumuşak bir bez olması gerekir. Deri temizliği için yumuşak bir fırça da kullanabilirsiniz.

Crazy Deri Cüzdanlarda Bakım Nasıl Yapılır ?

Crazy deri cüzdanlar yapısı nedeni ile kolay çizilmektedir ama bu bir kusur değil derinin özelliğidir. Crazy deri cüzdanlar kullandıkça çizikler ve derinin rengi, dokusu ve yumuşaklığı oturacaktır, Crazy deri cüzdanlarda gözünüze hoş gelmeyen çizikli bölgeye sıcak fön makinesi ile uzaktan kısa süreli bir üfleme yaparsanız çiziğin kaybolduğunu görebilirsiniz ancak uzun süreli tutmanızı ve astar gibi eriyebilecek bölgelere fazla ısı vermenizi pek önermeyiz.Unutmayın ki crazy deri çizildikçe kullandıkça daha hoş naturel bir görüntü alıcaktır.

Nemden Uzak Tutun

Nem deri cüzdanın yapısını bozan faktörlerden biridir. Deri cüzdanı ıslak veya nemli alanlardan uzak tutmak gerekir. Nem veya ıslaklık deride kötü kokuya neden olur. Bu nedenle deri cüzdan temizlerken nemli bez tercih etmemek önemlidir. Deri cüzdanın ıslanması halinde yumuşak bir yardımıyla kurulanması gerekir.

Kuru Silme

Kuru silme işlemi kısa ve uzun vadede cüzdanınızın temiz ve bakımlı olmasını sağlar. Kuru silme işlemi ile cüzdanınızı hem nemden korumuş hem de temizlemiş olursunuz. Deri cüzdan bakımında bu yöntemi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ancak yumuşak bir bez olmasına dikkat etmek gerekir.

Deri Cüzdandaki Lekeler Nasıl Çıkar?

Deri cüzdanda lekeler bulunuyorsa Arap sabunu ile temizlemek mümkündür. Arap sabununu bez ile cüzdanı ovalayarak temizleyin. Islak mendil kullanmak deriye zarar verebilir. Islak mendilin içeriğinde yer alan alkol ve kimyasal maddeler deriye zarar vermektedir.

Deri Cüzdan Yıkanabilir mi?

Deri cüzdanı çamaşır makinesine atmak zarar görmesine neden olur. Çamaşır makinesinin hareketli olması deriyi parçalayabilir. Cüzdanı yıkamak yerine yumuşak bir bezle temizlemek yeterli olacaktır. 

Deri cüzdan modellerini incelemek ve sipariş vermek için Filderi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Deri Cüzdan Bakımında Yapılmaması Gerekenler

  • Deri cüzdanı ıslak mendille silmeyin
  • Deri cüzdanın isim yazılı bölgelerine fiziki baskı uygulamayın ve silmeyin isim yazılarının silikleşmesine yol açabilir
  • Deri cüzdanı ateşle test etmeyin derinin renginde kalıcı hasarlar bırakabilir
  • Deri ürünleri çamaşır makinasına atmayın
  • Deri ürünleri yıkamayın
  • Deri ürünlere kolonya gibi maddeler sürmeyin

Etiketler: deri cüzdan, deri cüzdan bakımı, deri cüzdandan lekeler nasıl çıkar, deri cüzdan yıkanır mı, deri cüzdan temizliği nasıl yapılır

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN ❤️🙏🏻

instagramfacebookyoutubepinterest

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var