Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Deri Cüzdan ve Kartlık Fındık Renk 2058

Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Kartlık Modelleri

Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Kartlık Modelleri

Kadınların ve erkeklerin en önem verdiği aksesuarlardan biri olan kartlık ve cüzdanlar günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Cüzdan kullanımı her ne kadar fazla olsa da kartlıkların rahat ve fonksiyonel oluşu tercih sebebidir. Estetik görüntüsü ve kendine has dokusu ile deri kartlıklar erkeklerin yeni gözdesidir.

Erkekler için cüzdan veya kartlık kullanımı oldukça önemlidir. Pratik ve kullanışlı olması sebebiyle kartlık kullanımı oldukça fazladır. Kartlığınızda sıklıkla kullandığınız kredi, banka kartları, kimlik ve diğer kartlarınıza yer verebilirsiniz.

Neden Deri Kartlık Tercih Edilmeli?

Erkek cüzdanlar kimlik, ehliyet, banka ve kredi kartalır gibi hayati öneme sahip bilgi ve belgelerin korunması için kullanılan aksesuarlardır. Cüzdan veya kartlık seçiminde kişisel zevklere göre tercih yapılabilir. Kartlık yapımında kullanılan malzeme de oldukça önemlidir. Deri kartlık ve cüzdanlar şık ve konforlu yapısıyla bir adım öne çıkmaktadır.

Deri kartlıklar hem klasik hem de rahat tarzlar ile uyumlu olarak kullanılabilir. Şıklıkla fonksiyonelliği bir araya getiren deri cüzdanlar, sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanılabilir. Zararlı ve kanserojen madde içermezler. Yumuşak yapılı ve kullanışlıdır. Gerçek deri cüzdanlar yapı olarak suya, neme ve doğal şartlara dayanıklıdır.

Gerçek deri kartlıkların farklı renk ve modelleri bulunur. Şıklığı tamamlayan aksesuarlar ile kombinler tamamlanabilir.

Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Kartlık

Kişiye özel deri kartlık modelleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel seçeneklerin yer aldığı deri kartlıkları kendinize, sevgilinize, babanıza veya yakın arkadaşınıza alabilirsiniz. Hediye alabileceğiniz kişiyi sevindirilebileceğiniz bir hediye almak için deri kartlık tercih edebilirsiniz.

Sizin ve sevdikleriniz için oldukça özel bir hediye olan isme özel deri kartlıklar, modaya ve kombine uygun seçilebilir. Kişiye özel olarak tasarlanan kartvizit taşımak için kullanabileceğiniz isim yazılı deri kartlıklar ile kişisel eşyalarınızı yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

İsme özel deri kartlıklar, sizin ve sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan parçalardır. Kişiselleştirilmiş kartlıklar ile her zaman özel ve değerli hissedin.

Deri kartlık modellerini incelemek ve sipariş vermek için Filderi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: kişiye özel isim baskılı deri kartlık modelleri, deri kartlık modelleri, isim baskılı kartlıklar, kişiye özel deri kartlık modelleri

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var