Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Deri Cüzdan Kartlık Gri Renk 2044

El Yapımı Deri Kartlık Modelleri

El Yapımı Deri Kartlık Modelleri

Günümüzde pratik aksesuarlar kritik önem taşımaktadır. Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması, kartların cüzdana sığmaması gibi nedenlerle kartlık kullanımı artmıştır. Kartlık seçerken işlevsel olmasının yanı sıra şık ve kullanışlı olması önem kazanmıştır. Kartlık tercih ederken uzun ömürlü olmasına da dikkat etmek gerekir.

Deri Kartlık Modelleri

Kartlıklar; kredi kartı, para, kimlik, ehliyet ve kartvizitin sığabileceği aksesuarlardır. Pratik ve kullanışlı olması sebebiyle cüzdan kullanmak istemeyenler veya kartları ayrı bir yerde taşımak isteyenler için idealdir.

Deri kartlık şık ve uzun ömürlü olması açısından tercih edilebilir. El yapımı hakiki deri kartlıklar hem işlevsel hem de şık olması ile öne çıkar.

Deri kartlıklar hem klasik hem de spor tarzla son derece uyumludur. Şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunan deri kartlıkları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Deri kartlıklar ayrıca yumuşak yapılı ve kullanışlılığı ile ön plana çıkar. Gerçek deri cüzdanlar neme, suya ve doğal koşullara dayanıklıdır.

Hakiki deri el yapımı deri kartlıklar uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Yumuşak derili ve kalitelidir. Sağlamdır, kolay kolay deforme olmaz. Yüzde yüz el yapımı parçalardır. Farklı renk ve modelleri bulunur. Özellikle fındık, siyah, yeşil, taba, bordo ve kahve renkleri tercih edilmektedir. Cüzdanı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız sevdiğiniz renkleri alabilirsiniz.

Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Kartlıklar

Deri kartlık özellikle erkekler açısından işlevsel aksesuarlardır. Erkekler kartları, kimlik ve ehliyet gibi önemli belgeleri kartlıklarda taşıyabilir. Kartlıkların küçük boyutlu olması da kullanım açısından avantaj sağlar.

Kişiye özel isim baskılı deri kartlıklar kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz eşsiz hediyelerden biridir. İsim baskılı deri kartlıklar kişiye özel hazırlanır. Bu nedenle isim baskılı deri kartlıklar özel ve değerli hissettirmektedir.

Kişiye özel isim baskılı deri kartlık modelleri kişiye has olması sebebiyle özel günlerde hediye edilebilir. Bu sayede kendinize ve sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

İsim baskılı kişiye özel deri kartlık modellerini incelemek ve sipariş vermek için Filderi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: el yapımı deri kartlık, deri kartlık, deri kartlık modelleri, kişiye özel deri kartlık, isim baskılı deri kartlık, hakiki deri el yapımı deri kartlıklar

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var