Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Mekanizmalı Kartlık Hakiki Deri Siyah Renk

Mekanizmalı Deri Cüzdan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Mekanizmalı Deri Cüzdan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Mekanizmalı deri cüzdan içerisinde yer alan otomatik sistem ile kartların kolaylıkla çıkarılmasına yardımcı olan cüzdan modelidir. Erkek deri cüzdan modelleri arasından en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Mekanizmalı deri cüzdan kolay kullanımı ve uzun ömürlü yapısı ile öne çıkar.

Mekanizmalı erkek deri cüzdanlar, cüzdanın alt kısmında bulunan tuş ile çalışmaktadır. Tuşa bastığınızda kartlarınız dışarıya rahatlıkla çıkar. Mekanizmalı deri cüzdan kullanım kolaylığı sunar. Kişiye özel tasarlanabilen deri kartlıklara isim yazdırmak mümkündür. 

Mekanizmalı Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Mekanizmalı cüzdan modellerinin nasıl çalıştığı merak edilen konular arasındadır. Mekanizmalı cüzdan modellerinde cüzdanın hemen alt kısmında bir mekanizma bulunur. Bu mekanizmaya bastığınızda kartlıktaki tüm kartlar açılır. Mekanizma, zor ve sert bir yapıya sahip değildir. Hafifçe bastırdığınızda kartlar açılacaktır. Mekanizmalı cüzdan kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir.

Mekanizmalı deri cüzdan sizi kart arama derdinden kurtaracaktır. Mekanizmalı kartlıklarda mekanizmaya bastığınızda kartlarınız sıralı olarak dizilecek ve istediğiniz karta kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Hakiki Deri Mekanizmalı Cüzdan Modelleri

Filderi, mekanizmalı cüzdan modelleri %100 hakiki deriden üretilmektedir. 1. sınıf dana derisinden üretilen deri cüzdan, mekanizma kalınlığına göre 4-5 kart kapasitesine sahiptir. Nakit bölmesi bulunan cüzdanda otomatik mekanizma vardır. Kartlar sıralı olarak yukarı çıkmaktadır. Mekanizmalı deri cüzdan modelleri kişiye özel tasarlanabilir. İsme özel olarak oluşturulabilir.

Hakiki deriden üretilen cüzdanlar uzun ömürlüdür. Uzun yıllar kullanılır, kullandıkça kendi şekli oluşur. Hakiki deri mekanizmalı cüzdanı kişiselleştirebilirsiniz. Kişiye özel isim baskılı mekanizmalı deri cüzdan ile kendinizi özgü mekanizmalı cüzdan oluşturabilirsiniz. Bu sayede kendinize ve sevdiklerinize uzun yıllar kullanabileceği bir cüzdan hediye edebilirsiniz.

Herkese hitap eden özgün tasarım modelleri üreten Filderi modelleri unisextir. Mekanizmalı deri cüzdanlar hem kadına hem de erkeğe hitap eder. Farklı renk ve modelleri ile ön plana çıkan mekanizmalı deri cüzdan modelleri %100 el yapımıdır. Kaliteli işçilik ile üretilmektedir.

Hakiki deri mekanizmalı cüzdan modellerini incelemek ve sipariş vermek için Fil Deri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: deri cüzdan, mekanizmalı deri cüzdan, mekanizmalı deri cüzdan nedir, mekanizmalı erkek deri cüzdanlar, erkek deri cüzdan modelleri

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var