Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Deri Bileklik Siyah Renk

Hakiki Deri Bileklik Modelleri

Hakiki Deri Bileklik Modelleri

Hakiki deri bileklik, günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği şık aksesuarlar arasında yer alır. Unisex bir ürün olduğu için pek çok kişi tarafından rağbet gören deri bileklik kadın ve erkeklerin vazgeçilmez ürünlerindendir. Stiline önem verenlerin tercih ettiği deri bileklikler, gündelik yaşamda bireysel tarzınıza ahenkle yakışan parçalardandır. Estetik tasarımı ile dikkat çeken hakiki deri bileklikler, kaliteli el işçiliği, dayanıklılık ve şık görünüm ile öne çıkan unisex aksesuarlardandır.

Kendine has deri dokusu ile benzersiz bir tarz yaratan kalın deri bileklik, kolay giyilebilir dizaynı sayesinde avantajlı kullanım sağlar. Ayarlanabilir uzunluğa sahip olan Filderi bileklikler, hakiki dana derisi ile imal edilmiştir. Bu özelliği ile kaliteli kullanım sağlayan hakiki deri bileklikler, özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz seçenekler arasında bulunur. Hakiki deri bileklik erkek ve kadınlara uygun bir tasarıma sahip olduğundan dolayı unisex parçalar arasında yer alır. Bu nedenle hem kadın hem de erkek arkadaşlarınıza hediye seçerken düşünebileceğiniz alternatiflerden biridir.

Tasarım Deri Bileklik Modelleri

Tasarım deri bileklik alternatifleri, kendine has dokusu, kokusu ve görüntüsü ile kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Hakiki dana derisinden yapılmış olan tasarım bileklikler, kullanıldıkça daha da özgün ve güzel bir dokuya kavuşur. Kullanıldıkça rengi oturan ve yumuşayan tasarım deri bileklik modelleri, kızıl, kahve, kum ve siyah renk seçenekleri sayesinde kişilere tercih konusunda kolaylık sağlar. Her birey kendine ve tarzına uygun olan deri bileklik modelini tercih edebilir.

Tasarım siyah deri bileklik, sıkça tercih edilen renk seçenekleri arasında bulunur. Her ürün arasında doku, ton ve desen farkı olduğundan dolayı özel bir kullanım imkanı sunar. Birbirinden farklı tarzlara uyum sağlayabilen bu ürünler hem şık hem de spor stillerle kullanım için uygundur. Sevdiklerinize özel ve şık hediye olabilecek bir seçenektir. Dolayısıyla hakiki deri bileklik modellerini doğum günlerinde, yılbaşında, yıl dönümlerinde ve daha pek çok özel günde sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bir alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Siz de sevdiklerinizi özel hissettirmek ve mutlu etmek için hediye almak istiyorsanız Filderi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: deri bileklik, hakiki deri bileklik, deri bileklik modelleri, deri bileklik kadın, deri bileklik erkek, siyah deri bileklik

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var