Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
El Çantası Hakiki Deri Siyah Renk 2029

Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Çanta Modelleri

Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Çanta Modelleri

Çanta günümüzde kadınlar kadar erkekler için de vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Erkekler, yanında taşıdıkları cüzdan, kartlar, çakmak, şarj aleti gibi eşyaları koymak için çanta tercih eder. Erkekler işlevsel aksesuarları tercih ettiği için çantanın uzun ömürlü ve şık olması oldukça önemlidir.

Deri Çanta Modelleri

Erkekler için olmazsa olmaz aksesuarlardan biri de çantalardır. Günlük yaşamda yanınızda yer alması gereken eşyaları bir arada bulunduran çantalar şık görüntüsü ile öne çıkar. Deri çantalar, kaliteli işçilik ve uzun ömürlü yapısı ile oldukça ideal aksesuarlardır. Telefon haznesi bölmesi ile kullanımda ayrı keyif sağlar.

Kaliteli işçiliğe sahip deri çanta, deri bileklik ile kolay taşınma imkanına sahiptir. 2 büyük bölmeye sahip olan deri çanta telefon bölmesi ile telefonunuzu rahatlıkla taşımanıza yardımcı olur. Filderi deri çanta modelleri kadın ve erkeklere uygun olarak dizayn edilmiş unisex parçalardır.

Kişiye özel deri çanta modelleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi her an özel hissettirebilirsiniz. İsim baskılı deri çanta kişiye özgüdür. Sevdiklerinize özel bir hediye almak istiyorsanız hem şık hem işlevsel bir hediye olarak deri çanta alabilirsiniz. Her hediye özel olsa da gün içerisinde sık kullanılan ve işe yarayan parçalar her an sizi hatırlatacaktır. Kalitesi ve uzun ömürlülüğüyle ön plana çıkan deri çantalar eşsiz bir hediye olacaktır.

İsme özel ve kişiselleştirilebilir Filderi deri çanta modelleri yüzde yüz hakiki deri olarak üretilir. Yumuşak dokusu, farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini toplayan deri çanta modelleri klasik ve spor giyime uygun olarak tasarlanır. Hakiki dana derisi ve kaliteli malzemeler ile elde edilen deri çantalar tamamen el işçiliğiyle üretilir.

Hakiki deri isme özel deri çanta modelleri farklı renk seçenekleri ile ön plana çıkar. Bordo, fındık, lacivert, mor, siyah, yeşil, gri ve kahve renkleri ile satılır. Filderi, yüzde yüz hakiki dana derisi ile deri çanta üretimi yapmaktadır. Özel tasarım olan deri çantaları, spor ve şık kombinlerle tercih edebilirsiniz.

Kişiye özel isim baskılı deri çanta modellerini incelemek ve sipariş vermek için Filderi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: hakiki deri isme özel deri çanta, telefon bölmeli deri çanta, kişiye özel isim baskılı çanta, kişiye özel isim baskılı erkek cüzdan

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
ÖDÜL ÇARKINI ÇEVİR KUPON KAZAN 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var