Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Eskitme Deri Fındık Renk Hediye Seti Hakiki Deri

Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Anahtarlık Modelleri

Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Anahtarlık Modelleri

Anahtarlık, günümüzde hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça rağbet gören bir aksesuardır. Kişilerin anahtarlarını bir arada tutmaya imkân sağlayan anahtarlıklar, erkekler ve kadınlar için hem estetik hem de işlevsel parçalardır. Bu sebeple anahtarlık seçerken hem uzun ömürlü hem şık hem de kullanışlı bir materyal tercih edilmelidir.

Stiline önem veren ve anahtarlarını düzenli bir şekilde bir arada tutmak isteyenlerin tercih edebileceği aksesuarlar arasında anahtarlıklar bulunur. Gündelik yaşamda yanınızda taşıdığınız anahtarları bir arada bulunduran anahtarlıklar estetik görünümü ile öne çıkar. Deri anahtarlık, kaliteli işçilik ve sağlamlık ile oldukça uygun bir aksesuardır. Kendine has deri dokusu ile dikkat çeken ve yer kaplamayan ve kolay kullanım sağlayan hakiki deri anahtarlık, isim baskılı tercih edilebilmesi için kişisel kullanım için uygundur. Deri anahtarlık erkek ve kadınlara uygun olarak dizayn edilmiş unisex parçalar arasındadır.

İsim Baskılı Deri Anahtarlık Modelleri

Kişiye özel deri anahtarlık modelleri ile kişiler sevdiklerini ve kendilerini her an özel hissedebilir. İsim baskılı el yapımı deri anahtarlık kişiye özgü olduğundan dolayı özel hissettirmek istediğiniz kişilere hediye edilebilecek aksesuarlardandır. Sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenler için hem şık hem de işlevsel bir alternatif olan deri anahtarlık sıkça tercih edilir. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz her aksesuar özel ve güzel hissettirecektir. Ancak isminin yazılı olduğu bir anahtarlık hem kişisel hem de fonksiyonel bir hediyedir. Uzun ömürlü ve kaliteli yapısı ile ön plana çıkan deri anahtarlıklar benzersiz bir hediye olacaktır.

İsim baskılı kişiselleştirilebilir ve özel Filderi anahtarlık modelleri yüzde yüz hakiki deridir. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcılar tarafından beğenilen deri anahtarlıklar, klasik ve spor tarzlara uyum sağlar. Her stil ile uyumlu dizayn edilen hakiki deri isim baskılı anahtarlık modelleri el işçiliği ile imal edilir.

Hakiki deri isme özel deri anahtarlık modelleri farklı renkleri ile öne çıkar. Bordo, lacivert, siyah, gri, yeşil, kahve ve fındık renkleri ile satışa sunulur. Filderi, yüzde yüz hakiki dana derisi ile deri anahtarlık üretimi yapar. Özel olarak dizayn edilen deri anahtarlıklar, şık ve spor kombinlerle tercih edilebilir.

Etiketler: hakiki deri anahtarlık, deri anahtarlık, kişiye özel deri anahtarlık, deri anahtarlık erkek, el yapımı deri anahtarlık, deri anahtarlık modelleri, isme özel deri anahtarlık modelleri

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var