Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Deri Pasaport Kılıfı ve Valiz Etiketi Siyah 2038

Hakiki Deri Pasaport Kılıfı & Valiz Etiketi Modelleri

Hakiki Deri Pasaport Kılıfı & Valiz Etiketi Modelleri

Farklı ülkeleri gezmeyi sevenlerin yanında olması gerekenler arasında pasaportlar vardır. Ülkelere giriş için gerekli olan belgelerden biri olan pasaportun güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Bu noktada deri pasaport kılıfı kişilerin tercih edebileceği en uygun aksesuardır.

Deri pasaport kılıfları, seyahatlerde pasaportu taşımak ve stilinize şıklık katmak için kullanabileceğiniz eşyalardandır. Hem işlevsel hem de estetik özellikleri ile sıkça tercih edilen deri pasaportluk, tarzına önem verenlerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alır. Deri pasaport kılıfı, yolculuklarda kredi kartı, bilet, kimlik ve pasaportların bir arada saklanması için oldukça uygun bir seçenektir. Bunların yanında valiz etiketi de bulunan pasaportluklar kullanım avantajı sağlar.

Pasaport kılıfı deri materyalinden imal edildiğinden dolayı oldukça sağlam bir yapıdadır. Aynı zamanda kendine has dokusu ve estetik görünümü ile dikkat çeker. Birbirinden farklı stile uyum sağlayan pasaport kılıfı erkek ve kadın tarzına uygun aksesuarlar arasında yer alır. Klasik ve spor kombinler ile tercih edilen deri pasaport kılıfı, uzun ömürlü ve sağlam bir yapıya sahiptir. Hem işlevsel hem de estetik bir kullanım avantajı verir.

Kişiye Özel Hakiki Deri Pasaport Kılıfı

Kişiye özel pasaport kılıfı modelleri, kişilere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kişilerin birçok alternatif arasından kendine uygun olanı seçmesini ve kişisel bir tasarıma sahip olabilmesini sağlar. İsim baskılı kişiye özel deri pasaport kılıfı, ihtiyaca ve stile uygunluğu ile fonksiyonel bir eşyadır. Hakiki deri pasaport kılıfı, stiline önem veren erkeklerin ve kadınların ilgisini toplayan aksesuarlardan biridir. Estetik tasarımı ile ilgi gören seri pasaport kılıfı, uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilecek sağlamlığa sahiptir.

İsim Baskılı Hakiki Deri Valiz Etiketi

İsimli pasaport kılıfı, parlak, kaliteli ve yumuşak dokusu ile estetik bir görüntü ile karşımıza çıkar. Hakiki deri pasaport kılıfı, kişisel tasarımı ile sıkça tercih edilir. İsim baskılı olması sebebi ile özel hissettiren deri pasaport kılıfı modelleri, farklı renk alternatifleri ile kişilerin seçimini kolaylaştırır. İsim baskılı deri valiz etiketi, üzerinde isim, telefon, adres ve mail bilgilerinizi doldurabileceğiniz bir form ile yolculuklarınızı kolaylaştırır.

Etiketler: hakiki deri pasaport, hakiki deri pasaport kılıfı, valiz etiketi, valiz etiketi modelleri, isim baskılı hakiki deri pasaport kılıfı, deri pasaportluk

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ İÇİN ÇARKI ÇEVİR 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var