Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
El Çantası Telefon Bölmeli Cüzdan Klasik Cüzdan Kartlık ve Deri Anahtarlık Set

Hakiki Deri El Yapımı Anahtarlık Modelleri

Hakiki Deri El Yapımı Anahtarlık Modelleri

Günümüzde hem kadın hem de erkek stiline uygun olan kullanışlı anahtarlıklar oldukça rağbet görür. Erkeklerin ve kadınların sıkça tercih ettiği anahtarlıklar, anahtarları bir arada tutmaya imkan sağlar. Hem estetik hem de fonksiyonel parçalar olan anahtarlıkların uzun ömürlü olmaları gerekir. Bu nedenle hakiki deri anahtarlık, imal edildikleri materyal dolayısıyla sıkça tercih edilir.

Hakiki deri el dikişli anahtarlık modelleri, uzun ömürlü ve kullanışlı deri materyali sayesinde yıllar boyu ilk günkü gibi kullanılabilir. Tarzına önem veren ve anahtarlarını düzenli bir şekilde muhafaza etmek isteyen kişilerin kullandığı aksesuarlar arasında anahtarlıklar bulunur. Günlük veya şık stilinize uyum sağlayan hakiki deri anahtarlık, her gün yanınızda taşımanız gereken anahtarları bir arada tutarak kaybetmenize engel olur. Düzenli bir yaşam için tercih edilen deri anahtarlık kaliteli işçilik ile sağlam bir yapıda üretilmiştir.

Özgün dokusu ile ilgi gören ve yer kaplamayan hakiki deri el yapımı anahtarlık, kolay kullanım sağlar. İsim baskılı hakiki deri anahtarlık, kişisel bir kullanım için ideal bir aksesuardır. Deri anahtarlık, erkek ve kadınlara uygun olarak tasarlanmış unisex parçalardır.

Kişiye Özel Deri Anahtarlık Modelleri

Kişiye özel deri anahtarlık modelleri sayesinde kişiler gündelik hayatta anahtarlarını düzenli bir şekilde muhafaza edebilir. Aynı zamanda hakiki deri isim baskılı anahtarlık modellerinin kişisel tasarımları ile her anı özel hissedebilir. Bu nedenle özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edebilmek için de tercih edebileceğiniz kişiye özel deri anahtarlıklar hem şık hem de işlevsel bir seçenektir. Kaliteli ve uzun ömürlü yapısı ile öne çıkan deri anahtarlık alternatifleri eşsiz bir hediye olacaktır.

Anahtarlık modelleri farklı renk seçenekleri ile öne çıkar. Lacivert, siyah, bordo, fındık, kahve ve gri renkleri ile satışa sunulur. İsim baskılı kişiselleştirilebilir Filderi anahtarlıklar, yüzde yüz hakiki dana derisinden imal edilmiştir. Her tarz ile uyumu yakalayan hakiki deri isim baskılı anahtarlıklar el işçiliği ile üretilir. Hakiki deri isme özel deri anahtarlık modelleri özel olarak dizayn edilen aksesuarlardan olduğu için hem şık hem de spor kombinlerle uyumludur.

Etiketler: hakiki deri el yapımı anahtarlık modelleri, kişiye özel anahtarlık modelleri, hakiki deri anahtarlık, deri anahtarlık, filderi anahtarlık modelleri,

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.

% 5 İNDİRİM
PAS
% 6 İNDİRİM
PAS
% 10 İNDİRİM
PAS
50 TL İNDİRİM
PAS
PAS
% 8 İNDİRİM
PAS
PAS
ÖDÜL ÇARKINI ÇEVİR KUPON KAZAN 🤩
Çarkı çevir kupon kazan 🤩
Bir oyun hakkın var