Size ve Sevdiklerinize Özel

❤️
Deri Pasaport Kılıfı ve Valiz Etiketi Fındık Renk 2038

Deri Pasaportluk & Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Pasaportluk

Deri Pasaportluk & Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Pasaportluk

Deri pasaportluk, seyahatlerinde de şıklıktan ödün vermek istemeyenlerin tercihidir. Deri pasaport kılıfı, seyahatlerinizde pasaport, kimlik, kredi kartı, biletinizi bir arada tutar. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı seyahatlerinizde kullanabileceğiniz deri pasaportluğu yanınızdan ayıramayacaksınız.

Deri pasaport kılıfı seyahatlerde kimlik, pasaport, bilet ve kartlarınızı koyabileceğiniz aksesuarlardır. Deri pasaportluk, pasaportunuzun ve diğer belgelerinizin tek bir yerde toplanmasını sağlar. Seyahatlerinizde kimlik ve pasaport kullanım kolaylığı sağlamasıyla beraber pasaportun yıpranmasını da önler.

Pasaport kılıfı özellikle sürekli olarak seyahat edenlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Hakiki deriden üretilen pasaport kılıfı kişiselleştirilebilir ve zevke göre tasarlanabilir.

Hakiki deri pasaportluk; pasaport bölmesi, kart bölmesi, bilet cebi ve valiz etiketi ile önemli eşyalarınızı tek bir yerde ve güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Seyahatlerde önemli belgelerinizin karışmasının ve kaybolmasının önüne geçer. Ayrıca, deri pasaportluk ile şıklığınızı ön planda tutabilirsiniz.

Deri pasaportluk %100 hakiki deridir. TSE standartlarında ülkemizde üretilen deri pasaportluk çeşitleri tamamen el dikişidir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli hakiki deri pasaportluk, el yapımı üretilmektedir. Kokusuz ve doğaldır. El yapımı hakiki deri pasaportluk içerisinde 1 pasaport bölmesi, 4 kart bölmesi, 1 bilet cebi ve 1 valiz etiketi bulunmaktadır.

Kişiye Özel İsim Baskılı Deri Pasaportluk

Sevdiklerinize veya kendinize alabileceğiniz özel bir hediye arıyorsanız deri pasaportluk tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize alabileceğiniz kullanışlı ve şık hediyeler arasında yer alan deri pasaportluk kişiselleştirilebilir. Kişiye özel deri pasaportluk ile sevdikleriniz kendini özel hissedecek. Kişiye özel deri pasaport kılıfı ile sevdikleriniz seyahat ederken de sizi hatırlayacak.

Deri Valiz Etiketi

Deri pasaportluğun yanı sıra deri valiz etiketi de bulunmaktadır. Seyahat sırasında bavul, valiz ve çantaları ayırt etmek için kullanılır. Deri bavul etiketi, bavulunuzun kaybolmaması için isim, soyisim, adres ve telefon yazabilen bir aksesuardır. Deri bagaj isimlik, valizinizin karışmasının önüne geçer, valizin size ait olduğu kolaylıkla anlaşılır.

Deri pasaportluk satın alırken valiz etiketinin doldurulması için isim-telefon-mail-adres bilgilerinizi dolduracağınız form da verilmektedir.

El yapımı deri pasaportluk ve deri çantamodellerini incelemek ve sipariş vermek için https://www.filderi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: pasaportluk, deri pasaportluk, kişiye özel deri pasaportluk, deri pasaport kılıfı, hakiki deri pasaportluk, kişiye özel deri pasaport kılıfı

Erkek Cüzdan | Kadın Cüzdan | Telefon Bölmeli Cüzdanlar | Cüzdanlar ve Kartlıklar | Deri Çantalar

Deri Anahtarlıklar | Pasaport Kılıfı | Deri Mousepad

Instagram | Youtube | Facebook | Tiktok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YÜKSEK KALİTE

Bizde yüksek kalite standarttır. En iyi deriler usta ellerimizde sizler için ürüne dönüşüyor.

SEVGİYLE ÜRETİYORUZ

Tüm siparişleriniz işini özenle ve sevgiyle yapan arkadaşlarımız tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizi bedava kargoyla gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ İSİM BASKI

Kişiselleştirmelerinizi tüm ürünlerde ücretsiz yapıyoruz.